Masaż Tantryczny Warszawa

Warszawa

Masaż tantryczny Warszawa, czym jest i na co pomaga.

Masaż tantryczny Warszawa, ma przede wszystkim uwolnić spięte ciało i przepracowany umysł, od stresu. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wyciszenia, odprężenia i odpoczynku. Świetnie sprawdza się również jako masaż dla par. To tak w wielkim skrócie. Choć często masaż tantryczny mylony jest z masażem erotycznym, nie ma z nim zbyt wiele wspólnego.

masaz-tantryczny-warszawa

Masaż tantryczny

Czym w takim razie jest masaż tantryczny i jakie pozytywne efekty przynosi? Już odpowiadamy!

Masaż tantryczny Warszawa, Jest to Ceremonia zjednoczenia ciała i duszy. Masaż tantryczny jest harmonijnym i pełnym połączeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością i boskości z fizycznością. Ta starożytna praktyka świątynna jest uhonorowaniem całego ciała, duszy i zmysłów.Masaż ten niesamowicie otwiera i pomaga zaakceptować swą istotę taką jaka jest. Odbywa się w bezpiecznej przestrzeni błogości.

Masaż ten obejmuje całe ciało. Polega na delikatnym rozluźniającym dotyku, pobudzającym zmysły.
Aktywując najsilniejszą energię życiową- energię seksualną, rozprowadza się ja po całym ciele, ukazując inny wymiar odczuwania doznań.
Masowane jest całe ciało, lecz nie jest to masaż erotyczny w tradycyjnym pojęciu. Nie służy zaspokajaniu indywidualnych potrzeb, a skierowaniu energii seksualnej do serca i całego naszego ciała, by zasilić organizm i pokazać zmysłowość w nowy i niestandardowy sposób.

Masaż tantryczny ma swoje korzenie w hinduizmie i buddyzmie. Każda część ciała jest tak samo ważna. Żadna z nich nie może być pomijana, spychana na boczny tor. Każdą cząstkę ciała osoby masowanej, masażysta traktuje z takim samym szacunkiem, skupieniem i czułością.

Podczas korzystania z masażu tantrycznego należy pamiętać, że nie jest to masaż erotyczny. Osoby nim zainteresowane nie szukają erotyki i seksualnego spełnienia. Tutaj przede wszystkim dochodzi do harmonizacji energii, wymiany dotyku, ciepła i bliskości z drugą osobą. Odczuwanie dotyku pomaga nam pokochać na nowo nasze ciało, wyzbyć się kompleksów, być wrażliwym na potrzeby naszego ciała i umysłu. Nawiązując lepszy kontakt ze swoim ciałem, obdarzeniem go miłością a także akceptacją, będziemy czerpać o wiele więcej radości podczas bycia z samym sobą a także przyjemności podczas zbliżeń ze swoim partnerem. Będziemy czuli się szczęśliwsi i bardziej spełnieni, co korzystnie wpłynie także na nasze całe życie.

Masaż Tantryczny Warszawa
Top