Warszawa

Masaż tantryczny w Warszawie, czym jest i na co pomaga.

Masaż tantryczny ma przede wszystkim uwolnić spięte ciało i przepracowany umysł, od stresu. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wyciszenia, odprężenia i odpoczynku. Świetnie sprawdza się również jako masaż dla par.

masaz-tantryczny-warszawa

Masaż tantryczny

Czym w takim razie jest masaż tantryczny i jakie pozytywne efekty przynosi? Już odpowiadamy!

Masaż tantrycznyjest ceremonią zjednoczenia ciała i duszy. Masaż Ukojenia Zmysłów jest harmonijnym i pełnym połączeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością i boskości z fizycznością. Ta starożytna praktyka świątynna jest uhonorowaniem ciała, duszy i zmysłów. Masaż ten niesamowicie otwiera i pomaga zaakceptować swą istotę taką jaka jest. Odbywa się w bezpiecznej przestrzeni błogości.

Masaż ten obejmuje całe ciało z wyjątkiem okolic intymnych. Polega na delikatnym rozluźniającym dotyku, pobudzającym zmysły. Aktywując najsilniejszą energię życiową, rozprowadza się ja po całym ciele, ukazując inny wymiar odczuwania doznań.

 

Podczas masażu tantrycznego (Ukojenie Zmysłów) przede wszystkim dochodzi do harmonizacji energii, wymiany dotyku z drugą osobą. Doznania te pomagają nam pokochać na nowo nasze ciało, wyzbyć się kompleksów, być wrażliwym na potrzeby naszego ciała i umysłu. Nawiązując lepszy kontakt ze swoim ciałem, obdarzeniem go miłością a także akceptacją, będziemy czerpać o wiele więcej radości podczas bycia z samym sobą. Będziemy czuli się szczęśliwsi i bardziej spełnieni, co korzystnie wpłynie także na nasze całe życie.

Masaż Tantryczny Warszawa
Top