Masaż Warszawa

Masaż Lomi Lomi w Warszawie - sposób na odprężenie

Masaż Lomi Lomi to masaż, który zapewni każdemu błogie ukojenie i rozluźnienie napiętych mięśni. Wszystkie negatywne emocje niekorzystnie wpływają na nasz umysł, ale także sprawiają, że nasze ciało staje się nieprzyjemnie spięte. Powoduje to duży dyskomfort, który doprowadza do powstawania błędnego koła.

Ból mięśni, napięcie potęgują odczuwanie stresu, złości i gniewu, co znów wzmaga nieprzyjemne dolegliwości jakie odczuwa nasze ciało. Temu wszystkiemu można skutecznie zaradzić właśnie przez skorzystanie z masażu lomi lomi w Warszawie.

masaż Lomi Lomi Warszawa
Masaż Lomi Lomi Warszawa
Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi - idealny sposób na odprężenie

To idealny sposób na wyciszenie i odprężenie całego ciała a także ukojenie myśli i emocji, po całym dniu pracy. Podczas masażu zaznamy błogiego relaksu. Nie od dziś wiadomo, że filozofia polinezyjska kładzie mocny nacisk na leczenie miłością i czułym dotykiem. Łączy w sobie harmonię pomiędzy ciałem i umysłem, przepływem dobrej energii i miłością.

Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi Warszawa

Nazwa masażu lomi lomi oznacza pracę nad wnętrzem a także tym co na zewnątrz. Masaż wykonuje się za pośrednictwem dłoni oraz przedramion. Podczas jego trwania, masażysta masuje całe ciało, pomijając strefy intymne. Cały masaż trwa aż dwie godziny. Miejsce w którym wykonywany jest masaż lomi lomi, musi być odpowiednio przygotowane. Ze względu na fakt, że osoba poddawana masażowi, będzie naga i przykryta jedynie ręcznikiem, całe pomieszczenie musi zostać odpowiednio nagrzane.

Podczas masażu, masażysta rozprowadza na ciele pacjenta ciepły olej. Kojąco na zmysły podczas masażu działa również idealnie dobrana muzyka. Która dodatkowo wycisza, koi i odpręża. Masażysta dostosowuje siłę nacisku, do osoby masowanej. Dobiera także odpowiednie ruchy, takie jak pocieranie, ugniatanie, zginanie, uciskanie, potrząsanie a także przytulanie. Można się pokusić o stwierdzenie, że masaż lomi lomi, jest szyty na miarę dla każdego człowieka.

W efekcie masażu lomi lomi, zwiększa się ruchliwość stawów, poprawia się przemiana materii, przez co spalanie tkanki tłuszczowej przyspiesza. Działa także na strefy: umysłową, duchową i cielesną. Może z niego skorzystać każdy, kto potrzebuje chwili relaksu, wyciszenia a także osoby zmagające się z bólem mięśni czy kręgosłupa.

Masaż Lomi Lomi Warszawa
Top