Lubelskie

Masaż Lomi Lomi w Lublinie - masaż rodem z Hawajów

Masaż Lomi Lomi swoją popularność w naszym kraju zyskał dopiero parę lat temu. Swój sukces zawdzięcza niewątpliwie skuteczności i szerokiemu spektrum działania. Bowiem podczas masażu lomi lomi ukojone zostaje nie tylko ciało ale też dusza.

Masaż Lomi Lomi Lubelskie
Masaż Lomi Lomi

O masażu Lomi Lomi słów kilka

Masaż lomi lomi pochodzi z Hawajów. Na samym początku korzystać z niego mogli jedynie wysokiej ranki mieszkańcy Polinezji oraz władcy. Masaż trwał bardzo długo, bo od kilkunastu godzin do kilku dni. Podczas jego trwania wykonywano tańce a także śpiewano pieśni. Masaż był wykonywany na kamiennym ołtarzu, obecnie zastąpionym stołem do masażu.

Dziś pomimo tego, że masaż lomi lomi trwa nieco krócej bo około dwóch godzin, możemy być pewni, że zarówno nasze ciało jak i umysł doznają cudownego ukojenia i relaksu. Masaż lomi lomi to masaż całego ciała. Osoba masowana przykryta jest jedynie ręcznikiem lub chustą, zakrywającym strefy intymne, które są pomijane podczas trwania masażu lomi lomi. Masażysta dobiera ruchy, a także nacisk obserwując reakcje ciała osoby którą masuje, skupia się także na jej oddechu i odczuciach. Ruchy wykonywane są w rytmie kojącej hawajskiej muzyki. Dzięki rozmowie poprzedzającej masaż, terapeuta zna stan zdrowia pacjenta, oraz wie na jakim problemie ma skupić się podczas wykonywania masażu.

Masaż lomi lomi uwalnia od złego samopoczucia, usuwa negatywne emocje zastępując je błogością, ukojeniem, spokojem. Pozytywnie wpływa również na spięte mięśnie całego ciała, bóle kręgosłupa oraz pomaga w walce z bólami migrenowymi. Wiele osób dostrzega także poprawę w kondycji skóry oraz przyspieszenie metabolizmu.

Masaż Lomi Lomi Lubelskie
Masaż Lomi Lomi Lubelskie
Masaż Lomi Lomi

Podsumowując, jakich efektów możemy spodziewać się korzystając z masażu Lomi Lomi

Przede wszystkim pozbędziemy się negatywnego nastawienia, nasze myśli, zmysły i uczucia zostaną w pełni ukojone i wyciszone. Masaż lomi lomi pomaga także na migrenowe bóle głowy, pomaga usunąć napięciowe bóle mięśni. Wspomaga walkę z cellulitem oraz zbędnymi kilogramami.

Top