Oferta

Tradycyjny masaż Lomi Lomi

1,5 godz. - 250pln | 2 godz. - 300pln

Masaż Lomi Lomi wywodzi się z Hawajów.

Masaż ten likwiduje stres emocjonalny i jego objawy w ciele (bóle głowy, ucisk w gardle, bóle brzucha, nerwowość). Rozluźnia, relaksuje i odpręża. Uwalnia umysł od złych traum i negatywnych emocji. Pozwala skoncentrować się na byciu „tu i teraz”. Wyzwala pozytywną energię, przywraca radość życia, wnosi do świadomości akceptację siebie i otaczającego nas świata. Daje uczucie błogości i lekkości, ustanawia równowagę między ciałem, duszą i umysłem. Przywraca poczucie pewności siebie i otwartości wobec przyszłych zdarzeń, przez co ułatwia proces transformacji siebie i podejmowania decyzji.

Masaż ten wykonuję się tradycyjnie olejem kokosowym. Sesja odbywa się przy muzyce hawajskiej lub relaksacyjnej.  Zabieg charakteryzuję się dużą płynnością i harmonią wykonywanych ruchów.  Masaż hawajski jest niezwykle przyjemną i efektywną formą masażu. Podczas sesji można doświadczyć głębokiej relaksacji oraz uzdrowienia.  Charakteryzuje się płynnymi ruchami dłoni i przedramion. Techniki przypominające fale oceanu wykonuję się od pleców aż do stóp w rytm muzyki hawajskiej. Seans ma charakter wyjątkowej ceremonii, podczas której łączę uzdrawiającą moc dotyku, ciepła, olejów, muzyki i tańca, aby uwolnić ciało osoby masowanej od napięć, jej umysł od złych emocji i przywrócić równowagę energetyczną.

Podczas lomi lomi bardzo ważna jest intencja osoby masowanej. Warto skupić uwagę na aktualnych potrzebach ciała i ducha, marzeniach lub celach które chcielibyśmy osiągnąć.  Zabieg ten pomaga w manifestacji intencji.
Lomi lomi to nie tylko zwykły masaż.  Jest to doświadczenie, które poszerza horyzonty świadomości duchowej oraz cielesnej.  Pozwala pokochać swoje ciało i całą swą istotę, taką jaką jest!

Jak mówi Hawajskie przysłowie „Aia ke ola i ka po” – zdrowie i pomyślność pochodzą z wnętrza !

 

Zachęcam do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.


Zabiegi dostępne również w pakiecie:

5 sesji masażu Lomi Lomi 1,5 godz = 1000 pln (oszczędność 250zł)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com
**Na życzenie wystawiam fakturę.

Lomi lole

1,5 godz. - 200pln

Masaż wykonywany jest bez oleju. Osoba otrzymująca zabieg, pozostaje w wygodnym, przewiewnym ubraniu. Techniki lomi lole zawierają dużo ucisków i ugniatań. Podczas masażu następuję głębokie oddziaływanie na tkanki mięśniowe oraz rozciagnięcie stawów.  Zabieg zawiera elementy strechingu. Siła masażu jest dostosowana do indywidualnych potrzeb .

Aka Balance - masaż autorski

2,5 godz. - 350pln | 3,5 godz - 450pln

Aka Balance to zabieg holistyczny obejmujący ciało, umysł i duszę.
To niezwykle relaksujący masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Jest to zabieg, który opiera się na nabytym przeze mnie wieloletnim doświadczeniu w pracy z ciałem i energią. Stosuję techniki, które dają najlepsze korzyści ze wszystkich znanych mi metod.
Podczas zabiegu wykorzystuję elementy masażu tkanek głębokich, rozbrajania ciała oraz pracy na powięziach.  Zabieg może być wykonany mocniej lub delikatniej- wszystko zależne jest od Twoich potrzeb.

Masaż ten oddziałuje zarówno na ciało fizyczne, mentalne oraz astralne.
Techniki, które stosuję przyczyniają się do zbalansowania centrów energetycznych w ciele, przywrócenia sił witalnych, synchronizacji półkul mózgowych oraz daje ogólne rozluźnienie i wyciszenie.
Wykorzystuję dobrodziejstwa natury takie jak oleje roślinne, olejki eteryczne, kadzidła oczyszczające oraz kryształy.
Z pomocą instrumentów wysokowibracyjnych wprowadzam w stan transu, wyciszenia oraz medytacji.
Sesja rozpoczyna się rozmową, podczas której ustalimy, jakie są Twoje potrzeby na obecną chwilę.
Masaż wzmacnia swe działanie, gdy nadasz mu intencję, na której skupisz się podczas sesji. Dzięki temu- życzenie wzrośnie w siłę i zmanifestują się pomyślnie.

Zachęcam do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.


*Masaż Aka Balance dostępny jest również w wersji przedłużonej do 4 godz.

Jest to kompleksowy zabieg dla osób, które cenią sobie totalny relaks i nigdzie się nie śpieszą.


Zabiegi dostępne również w pakiecie:

5 sesji masażu Aka Balance 2,5 godz = 1500 pln (oszczędność 250zł)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com
**Na życzenie wystawiam fakturę.

Ajurwedyjski masaż głowy

1 godz. - 150pln

Dogłębny masaż twarzy oraz głowy, wraz z rozciąganiem szyi i karku. Towarzyszy mu spokojna, odprężająca muzyka. Masaż wykonywany jest z pomocą olejów ajurwedyjskich, które mają bardzo dobroczynne działanie.
Zabieg niezwykle odstresowuje oraz relaksuje, działa również liftingująco na skórę. Masaż pozwala na pozbycie się dużej ilości stresu, który został nagromadzony w ciele. Rozluźnia mięśnie twarzy, w których gromadzi się wiele napięć.
Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu, odprężenia, mogą pojawić się wizje i  stan medytacji. Masaż twarzy jest idealny na bóle zatok oraz głowy. Aktywowane są punkty energetyczne na całej głowie.

Zabieg ten jest idealny na bóle zatok oraz bóle migrenowe. W wyniku masażu twarzy skóra nabiera różowego koloru, co wskazuje na pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra jest bardziej dotleniona. Jednocześnie martwy naskórek zostaje usunięty, przez co skóra lepiej oddycha, a działanie kosmetyków jest skuteczniejsze. Masaż twarzy pobudza skórę do odnowy, uelastycznia ją i wzmacnia. Wygładza zmarszczki oraz spowalnia tworzenie nowych.

Masaż Astralny

1,5 godz - 200pln

Masaż astralny jest formą oddziaływania na ciało astralne osoby masowanej za pomocą specjalnych rytualnych ruchów rękami, wykonywanych w takt muzyki. Technika masażu to hawajski taniec albatrosa. Celem masażu astralnego jest uzyskanie harmonii energetycznej na poziomie aury, a tym samym w ciele fizycznym, a więc powrót do zdrowia. Zabieg ten równoważy siły witalne organizmu, poprzez  odblokowanie czakr, udożnienie meridianów  oraz aktywowanie przepływu energii.

Przy tym masażu pomocne są kryształy oraz kadzidła oczyszczające.

Zabieg stosowany jest w przypadkach, w których nie można bezpośrednio masować ciała fizycznego (choroby skóry, rozległe rany, poparzenia i inne).
Wykonywany jest przez luźne ubranie.

Masaż wzmacnia swe dziełanie, gdy nadasz mu intencję, na której skupisz się podczas sesji. Dzięki temu- życzenie wzrośnie w siłę I zmanifestuję się pomyślnie.

Masaż dla kobiet w ciąży

1,5 godz. - 200pln

Zabieg wykonywany jest z niezwykłą delikatnością. Techniki są specjalnie dobrane dla wrażliwego ciała kobiety w ciąży, która potrzebuje opieki i wsparcia. Jest to relaksacyjna forma zabiegu, która ma na celu ukojenie oraz głebokie odprężenie.
Pomaga zniwelować i zapobiega najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom, przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie za sobą poród oraz korzystnie wpływa na szybki powrót do formy po porodzie.
Zapewnia odpoczynek, relaks i dobre samopoczucie mamy i dziecka.
Równoważy zmiany hormonalne.
Masaż wykonywany jest w bezpiecznej pozycji leżącej bocznej.

Stretching

1,5godz. - 200pln

Jest to rozciąganie mięśni i stawów. Osoba przyjmująca masaż pozostaje w wygodnym ubraniu. Podczas sesji wykonuje się pracę z oddechem, skoordynowaną z rotacją kończyn. Zabieg ten jest bardzo efektowny, przynosi ulgę zastałym mięśniom. Pozwala na rozciągnięcie stawów i tkanki mięśniowej, które smodzielnie jest trudno uwolnić od napięć.

Masaż klasyczny

1 godz. - 150pln

Jest to masaż leczniczy, wykonywany z pomocą olejku. Masowane może być całe ciało lub tylko wybrane jego części, które wymagają zabiegu. Wykonuje się  głaskanie, rozcieranie ugniatanie, oklepywanie, które działają rozluźniająco lub pobudzająco na mięśnie. Masaż ten jest pomocny przy rehabilitacji. Pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie obolałych stawów i mięśni.


Zabiegi dostępne również w pakiecie

5 sesji masażu klasycznego 1 godz = 600 pln (oszczędność 150zł)
10 sesji masażu klasycznego 1 godz= 1000 pln (oszczędność 500zł)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com
**Na życzenie wystawiam fakturę.

Masaż relaksacyjny

1,5 godz. - 250pln

Jest to masaż, który cechuje się delikatnymi technikami. Do zabiegu wykorzystuje się indywidualnie dobrane oleje roślinne. Masaż oddziałuje na ciało niezwykle relaksująco I odprężająco. Zabieg wykonywany jest przy akompaniamencie muzyki relaksacyjnej, która ma leczniczy wpływ na ciało. Podczas sesji można wejść w głęboki stan wyciszenia i medytacji.
Masowane jest całe ciało z wyjątkiem okolic intymnych.


Zabiegi dostępne również w pakiecie:

5 sesji masażu Relaksacyjnego 1,5 godz = 1000 pln (oszczędność 250 pln)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com
**Na życzenie wystawiam fakturę.

Świecowanie uszu

30 min - 50pln

Jest to metoda oczyszczenia całego górnego układu oddechowego. Do zabiegu wykorzystywana jest świeca Hopi zrobiona z naturalnych składników tj. wosk pszczeli, wosk sojowy i olejki eteryczne, które wspomagają leczenie. Zabieg rozpoczyna się masażem ucha, następnie wkładana jest do ucha rozpalona świeca, która pod ciśnieniem wyciąga zanieczyszczenia. Świecowanie świetnie działa na różne dolegliwości zatok, bóle głowy, nieżyt nosa, problemy z zasypianiem. Zaleca się przyjąć serię zabiegów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Rytualne Obmywania Ciała

2h -300pln

Przy tym masażu wykorzystuje się techniki tradycyjnego lomi, w rytm muzyki. Jest to piękna ceremonia oczyszczająca. Rozpoczyna się masażem całego ciała. W trakcie zabiegu wykorzystuje się sól drobnoziarnistą, która czyści ciało fizyczne oraz astralne, działa również peelingująco. Następnie na ciało nakłada się glinkę kosmetyczną, która ma właściwości absorpcyjne, oczyszczające i antyseptyczne. Działa wygładzająco i ujędrniająco na skórę, usuwa martwe komórki naskórka, a także ma działanie mineralizujące. Na koniec ciało jest rytualnie obmywane ciepłym wilgotnym ręcznikiem, co daje oczyszczenie fizyczne oraz energetyczne.

Masaż tantryczny

2 godz. - 400pln | 3 godz. - 500pln

Jest to Ceremonia zjednoczenia ciała i duszy.
Prowadzi do odnalezienia i doświadczenia naszej boskiej doskonałości.
Masaż tantryczny jest harmonijnym i pełnym połączeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością i boskości z fizycznością.
Ta starożytna praktyka świątynna jest uhonorowaniem całego ciała, duszy i zmysłów.
Masaż ten niesamowicie otwiera i pomaga zaakceptować swą istotę taką jaka jest.
Odbywa się w bezpiecznej przestrzeni błogości.
Niezwykle otwiera czakrę serca-pomaga poczuć w sobie bezwarunkową miłość.
Masaż ten obejmuje całe ciało. Polega na delikatnym rozluźniającym dotyku, pobudzającym zmysły.
Aktywując najsilniejszą energię życiową- energię seksualną, rozprowadza się ja po całym ciele, ukazując inny wymiar odczuwania doznań.
Masowane jest całe ciało, lecz nie jest to masaż erotyczny w tradycyjnym pojęciu. Nie służy zaspokajaniu indywidualnych potrzeb, a skierowaniu energii seksualnej do serca i całego naszego ciała, by zasilić organizm i pokazać zmysłowość w nowy i niestandardowy sposób.

Masaże tantryczne powstawały w czasach i w społecznościach, gdzie seksualność była szanowana, traktowana naturalnie, z ogromnym szacunkiem do ciała. Była Złotym Lotosem, najgłębsza modlitwą, dzięki której człowiek mógł osiągać mistyczne stany duchowe, doświadczać transcendencji i jednoczyć się z całym istnieniem. To w jaki sposób dane społeczeństwo traktowało kobiecość i męskość, czyli w szerszym rozumieniu kobiety i mężczyzn, przejawiało tym, w jaki sposób mówiło się o męskich i żeńskich miejscach intymnych. W starożytnych Indiach, gdzie seksualność była czczona i szanowana jako nasza najgłębsza esencja, duma, radość i pełny potencjał człowieka, intymne części ciała określano wzniośle, poetycko i pięknie, bez wulgarności i podmiotowości charakterystycznej dla naszych współczesnych czasów.
Kobiece genitalia są określane jako Yoni, natomiast męski członek to Lingam.
W tantrze ciało postrzegane jest jako świątynia, a Yoni i Lingam jako bramy do połączenia z boskością.

masaz-tantryczny-warszawa

Najważniejsze korzyści płynące z tantrycznego masażu:

Uwalnia napięcia i stresy, likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości, głęboko relaksuje i rozluźnia ciało, otwiera i wznosi energię, wyzwala wewnętrzną moc i siłę, otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało , otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym, uzdrawia emocjonalność, uzdrawia seksualność, uczy kochać siebie, wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem, wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem, wspomaga uzdrowienia relacji z bliskimi, pomaga w podejmowaniu decyzji, uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców, otwiera na życie w miłości.

Ceremonia Tantrycznego Masażu:

Każda sesja poprzedzona jest rozmową wprowadzającą do tantry.
Ciało jest namaszczane ciepłym, naturalnym olejem z aromatycznymi esencjami i masowane według przebiegu połączeń energetycznych i ruchu energii w ciele. Nie jest więc tradycyjnie rozumianym masażem relaksacyjnym, a techniką prowadzenia energii, transportowania jej i rozprowadzania na całe ciało w harmonii i całkowitym balansie. Taki masaż rozpuszcza wszelkie blokady, otwiera serce, bardzo głęboko wycisza i daje poczucie niezwykłej, głębokiej przyjemności.
Masaż tantryczny może zawierać masaż Yoni lub Lingam.
Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie. Podczas tantrycznych spotkań nic i nigdy nie dzieje się na siłę, sesje prowadzone są w atmosferze spokoju, zaufania i pełnego szacunku dla własnych potrzeb i osobistych granic.
Ta głęboka zmysłowość jest poprzedzona energetycznym oczyszczeniem, harmonizacją czakramów, nauką głębokiego relaksu, tantrycznego oddechu i otwarciem połączeń energetycznych w ciele, by wzmocnić odczuwanie, energetyczność, wrażliwość, zmysłowość, miłość i jak najpełniej przyjąć dary masażu. Najpełniejsze doświadczenie wewnętrznej głębi i transformacji jest osiągane, gdy osoba masowana całkowicie odda się w moje ręce i w pełni otworzy się na przyjmowanie i otrzymywanie.

Pierwsza sesja masażu tantrycznego to delikatny dotyk. Każdy kolejny masaż sięga głębiej w energii i otwiera kolejne poziomy duszy, a regularność praktyk wzmacnia doznania i utrwala efekty.

Zachęcam do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.

UWAGA!!! MASAŻ TANTRYCZNY NIE JEST MASAŻEM EROTYCZNYM!!!


*Zabieg dostępny jest również w wersji przedłużonej do 3 godz.

Masaże Yin Yang- cudowne masaże na cztery ręce

Zapraszamy na masaże wykonywane przez cztery kochające dłonie.

Yin i Yang- energie żeńskia I męska łączą się w jedność.
Każdy z nas ma w sobie te energie. Kiedy są zrównoważone, możemy osiagać najważniejsze dla nas cele, spełniać marzenia oraz żyć w pomyślności, szczęściu i lekkości.
Zbalansowane energie Yin Yang mają nieskończony potencjał kreacji.

Masaż wykonywany przez dwie istoty – kobietę I mężczyznę przynosi niesamowite efekty. Równoważy pierwiastki żeńskiej i męskiej energii u osoby masowanej.
Pomaga pozbyć się negatywnych emocji, blokad i ograniczających przekonań oraz przywraca radość życia. Ten wyjątkowy masaż wprowadza w stan głębokiej relaksacji i odprężenia.
Zabiegu tego nie da się porównać z żadnym innym masażem, gdyż w każdym momencie jego trwania na ciało osoby masowanej oddziałuje znacznie większa liczba pozytywnych, relaksujących bodźców.

Masaże Yin Yang dla jednej osoby:

Lomi Lomi – 1,5 godz. 400 pln
Masaż Tantryczny – 2 godz. 550 pln
Loving Hands – 2 godz. 500 pln ( indywidualny dobór przebiegu spotkania )

Masaże Yin Yang dla pary:

Lomi Lomi – 1,5 godz. 500 pln
Masaż Tantryczny – 2,5 godz. 700 pln
Loving Hands – 2,5 godz. 550 pln ( indywidualny dobór przebiegu spotkania )

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą zabiegów wykonywanych przez Krzysztofa Lottig

Dodatkowe informacje :

  • Warto korzystać z masaży regularnie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Wskazane jest przyjmowanie masaży średnio co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.
    Aczkolwiek nawet masaż wykonany jednorazowo również ma pozytywne właściwości.
  • Aby zarezerwować dogodny termin spotkania proszę wejść w zakładkę Kontakt lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.
  • Po ustaleniu terminu należy potwierdzić rezerwację poprzez wpłatę ustalonej zaliczki na nr konta podany w mailu.
  • Proszę przybyć punktualnie na umówioną sesję. W gabinecie nie ma poczekalni.
  • Jeżeli wydarzy się nieoczekiwana sytuacja i nie będę mogli państwo skorzystać z masażu proszę o informację najpóźniej 5 dni przed umówionym zabiegiem. Wówczas zaliczka zostanie zwrócona.
  • Jeśli odwołają państwo wizytę później niż 5 dni przed zabiegiem lub w ostatniej chwili- niestety zaliczka nie zostanie zwrócona.
  • W przypadku odwołania wizyty w ciągu 24h od dnia spotkania, klient zobowiązany jest do opłacenia 100% kwoty za zabieg.
  • Na życzenie klienta wystawiam fakturę jako dowód wykonania usługi.

 

Zapraszam serdecznie

Aka Balance

Sylwia Mąka

Top