Masaż Lomi Lomi

1,5 godz. - 320pln | 2 godz. - 380pln

Masaż Lomi Lomi wywodzi się z Hawajów.

Masaż ten likwiduje stres emocjonalny i jego objawy w ciele (bóle głowy, ucisk w gardle, bóle brzucha, nerwowość). Rozluźnia, relaksuje i odpręża. Uwalnia umysł od złych traum i negatywnych emocji. Pozwala skoncentrować się na byciu „tu i teraz”. Wyzwala pozytywną energię, przywraca radość życia, wnosi do świadomości akceptację siebie i otaczającego nas świata. Daje uczucie błogości i lekkości, ustanawia równowagę między ciałem, duszą i umysłem. Przywraca poczucie pewności siebie i otwartości wobec przyszłych zdarzeń, przez co ułatwia proces transformacji siebie i podejmowania decyzji.

Masaż ten wykonuję się tradycyjnie olejem kokosowym. Sesja odbywa się przy muzyce hawajskiej lub relaksacyjnej.  Zabieg charakteryzuję się dużą płynnością i harmonią wykonywanych ruchów.  Masaż hawajski jest niezwykle przyjemną i efektywną formą masażu. Podczas sesji można doświadczyć głębokiej relaksacji oraz uzdrowienia.  Charakteryzuje się płynnymi ruchami dłoni i przedramion. Techniki przypominające fale oceanu wykonuję się od pleców aż do stóp w rytm muzyki hawajskiej. Seans ma charakter wyjątkowej ceremonii, podczas której łączę uzdrawiającą moc dotyku, ciepła, olejów, muzyki i tańca, aby uwolnić ciało osoby masowanej od napięć, jej umysł od złych emocji i przywrócić równowagę energetyczną.

Podczas lomi lomi bardzo ważna jest intencja osoby masowanej. Warto skupić uwagę na aktualnych potrzebach ciała i ducha, marzeniach lub celach które chcielibyśmy osiągnąć.  Zabieg ten pomaga w manifestacji intencji.
Lomi lomi to nie tylko zwykły masaż.  Jest to doświadczenie, które poszerza horyzonty świadomości duchowej oraz cielesnej.  Pozwala pokochać swoje ciało i całą swą istotę, taką jaką jest!

Jak mówi Hawajskie przysłowie „Aia ke ola i ka po” – zdrowie i pomyślność pochodzą z wnętrza !

 

Zachęcam do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.


Zabiegi dostępne również w pakiecie:

5 sesji masażu Lomi Lomi 1,5 godz = 1200 pln (oszczędność 300zł)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com

Masaż Lomi Lomi Warszawa

Masaż Lomi Lomi Lublin

Lomi lomi w ubraniu

1 godz. - 250pln

Masaż wykonywany jest bez oleju. Osoba otrzymująca zabieg, pozostaje w wygodnym, przewiewnym ubraniu. Techniki lomi lole zawierają dużo ucisków i ugniatań. Podczas masażu następuję głębokie oddziaływanie na tkanki mięśniowe oraz rozciagnięcie stawów.  Zabieg zawiera elementy strechingu. Siła masażu jest dostosowana do indywidualnych potrzeb .

Masaż Autorski - Aka Balance -

2,5 godz. - 450pln | 3 godz - 500pln

Aka Balance to zabieg holistyczny obejmujący ciało, umysł i duszę.
To niezwykle relaksujący masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Jest to zabieg, który opiera się na nabytym przeze mnie wieloletnim doświadczeniu w pracy z ciałem i energią. Stosuję techniki, które dają najlepsze korzyści ze wszystkich znanych mi metod.
Podczas zabiegu wykorzystuję elementy masażu tkanek głębokich, rozbrajania ciała oraz pracy na powięziach.  Zabieg może być wykonany mocniej lub delikatniej- wszystko zależne jest od Twoich potrzeb.

Masaż ten oddziałuje zarówno na ciało fizyczne, mentalne oraz astralne.
Techniki, które stosuję przyczyniają się do zbalansowania centrów energetycznych w ciele, przywrócenia sił witalnych, synchronizacji półkul mózgowych oraz daje ogólne rozluźnienie i wyciszenie.
Wykorzystuję dobrodziejstwa natury takie jak oleje roślinne, olejki eteryczne, kadzidła oczyszczające oraz kryształy.
Z pomocą instrumentów wysokowibracyjnych wprowadzam w stan transu, wyciszenia oraz medytacji.
Sesja rozpoczyna się rozmową, podczas której ustalimy, jakie są Twoje potrzeby na obecną chwilę.
Masaż wzmacnia swe działanie, gdy nadasz mu intencję, na której skupisz się podczas sesji. Dzięki temu- życzenie wzrośnie w siłę i zmanifestują się pomyślnie.

Zachęcam do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.


*Masaż Aka Balance dostępny jest również w wersji przedłużonej do 4 godz.

Jest to kompleksowy zabieg dla osób, które cenią sobie totalny relaks i nigdzie się nie śpieszą.


Zabiegi dostępne również w pakiecie:

5 sesji masażu Aka Balance 2,5 godz = 1700 pln (oszczędność 300zł)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com

Ajurwedyjski masaż głowy

1 godz. - 220pln

Ajurwedyjski masaż twarzy oraz głowy, wraz z rozciąganiem szyi i karku. Towarzyszy mu spokojna, odprężająca muzyka. Masaż wykonywany jest z pomocą olejów ajurwedyjskich, które mają bardzo dobroczynne działanie.
Zabieg niezwykle odstresowuje oraz relaksuje, działa również liftingująco na skórę. Masaż pozwala na pozbycie się dużej ilości stresu, który został nagromadzony w ciele. Rozluźnia mięśnie twarzy, w których gromadzi się wiele napięć.
Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu, odprężenia, mogą pojawić się wizje i  stan medytacji. Masaż twarzy jest idealny na bóle zatok oraz głowy. Aktywowane są punkty energetyczne na całej głowie.

Zabieg ten jest idealny na bóle zatok oraz bóle migrenowe. W wyniku masażu twarzy skóra nabiera różowego koloru, co wskazuje na pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra jest bardziej dotleniona. Jednocześnie martwy naskórek zostaje usunięty, przez co skóra lepiej oddycha, a działanie kosmetyków jest skuteczniejsze. Masaż twarzy pobudza skórę do odnowy, uelastycznia ją i wzmacnia. Wygładza zmarszczki oraz spowalnia tworzenie nowych.

Masaż ajurwedyjski – Warszawa 

Masaż ajurwedyjski –  Lublin

Masaż Ajurwedyjski Abhyanga

1,5 godz - 300pln | 2godz. - 350zł

Masaż Abhyanga wykonywany jest na nagim ciele (miejsca intymne pozostają zasłonięte specjalną chustą lub ręcznikiem). Ciało pacjenta natłuszczane jest podgrzanymi mieszankami ziołowymi na bazie wybranych olejów. Najczęściej, w praktykach ajurwedyjskich, jako baza wykorzystywany jest olej z sezamu.

Tradycyjnie, abhyanga rozpoczyna się od wykonywanego w pozycji siedzącej, olejowego masażu głowy, obręczy barkowej i karku (Shiro Abhyanga). Ten etap zabiegu jest pomocny w łagodzeniu bólów głowy różnego pochodzenia oraz objawów zaburzeń snu; odżywia i regeneruje skórę oraz wzmacnia włosy. Masaż głowy można wykonać również w pozycji leżącej.

Następnie, masażysta wykonuje podstawowy masaż twarzy – Mukha Abhyanga, który działa silnie relaksująco, odpręża fizycznie i psychicznie, a także poprawia kondycję skóry.

Masaż całego ciała rozpoczyna się od okolic klatki piersiowej, brzucha, rąk i nóg (pacjent leży wówczas na plecach). W trakcie kolejnej części zabiegu pacjent leży na brzuchu, a masażysta zajmuje się opracowaniem stóp, nóg, pośladków, pleców oraz rąk pacjenta.
Do masażu wykorzystuje się również specjalnie dobraną muzykę w klimacie rodem z Indii oraz esencje zapachowe i kadzidła.

Masaż Balijski

1 godz. - 250pln | 1,5 godz. - 300pln

Masaż Balijski to zabieg o szerokim zastosowaniu. Doskonale działa na ciało i psychikę, jest bardzo dobrym sposobem na relaks i odprężenie.

Masaż balijski czerpie z tradycyjnych, indonezyjskich technik, pochodzących z wyspy Bali. Jest to wyjątkowe połączenie różnych metod, takich jak aromaterapia i indonezyjski masaż relaksacyjny, a także akupresura, ajurweda oraz refleksoterapia. Dzięki takiemu zestawieniu technik, masaż balijski nie tylko koi nerwy i odpręża umysł, ale także zmniejsza bóle mięśni i relaksuje ciało.

Masaż balijski wykonywany jest na stole do masażu. Stosowane techniki to liczne uciski, a także rozcieranie, głaskanie i rozciąganie wybranych partii ciała.
Duże znaczenie mają zastosowane w trakcie masażu olejki eteryczne, na przykład różane, jaśminowy lub bergamotkowy, które mają działanie relaksujące i rozluźniające. Dodatkowo usprawniają one transport krwi i płynów oraz poprawiają stan skóry.

Stretching

1 godz. - 250pln

Jest to rozciąganie mięśni i stawów. Osoba przyjmująca masaż pozostaje w wygodnym ubraniu. Podczas sesji wykonuje się pracę z oddechem, skoordynowaną z rotacją kończyn. Zabieg ten jest bardzo efektowny, przynosi ulgę zastałym mięśniom. Pozwala na rozciągnięcie stawów i tkanki mięśniowej, które smodzielnie jest trudno uwolnić od napięć.

Masaż klasyczny

1 godz. - 200pln

Jest to masaż leczniczy, wykonywany z pomocą olejku. Masowane może być całe ciało lub tylko wybrane jego części, które wymagają zabiegu. Wykonuje się  głaskanie, rozcieranie ugniatanie, oklepywanie, które działają rozluźniająco lub pobudzająco na mięśnie. Masaż ten jest pomocny przy rehabilitacji. Pomaga przywrócić prawidłowe funkcjonowanie obolałych stawów i mięśni.


Zabiegi dostępne również w pakiecie

5 sesji masażu klasycznego 1 godz = 700 pln (oszczędność 200zł)
10 sesji masażu klasycznego 1 godz= 1400 pln (oszczędność 400zł)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com
**Na życzenie wystawiam fakturę.

Masaż relaksacyjny

1,5 godz. - 300pln

Jest to masaż, który cechuje się delikatnymi technikami. Do zabiegu wykorzystuje się indywidualnie dobrane oleje roślinne. Masaż oddziałuje na ciało niezwykle relaksująco I odprężająco. Zabieg wykonywany jest przy akompaniamencie muzyki relaksacyjnej, która ma leczniczy wpływ na ciało. Podczas sesji można wejść w głęboki stan wyciszenia i medytacji.
Masowane jest całe ciało z wyjątkiem okolic intymnych.


Zabiegi dostępne również w pakiecie:

5 sesji masażu Relaksacyjnego 1,5 godz = 1200 pln (oszczędność 300 pln)

*Aby zakupić pakiet wyślij e-mail na adres: sylwia.akabalance@gmail.com

Masaż relaksacyjny Warszawa

Masaż relaksacyjny Lublin

Masaż Kobido

1h 15min - 260pln

Masaż Kobido zwany inaczej Japońskim Liftingiem Twarzy to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry, mięśni i powięzi. Techniki tego zabiegu wykonywane są w obrębie twarzy, głowy oraz szyi i karku.
Wywodzi się on z tradycyjnej medycyny chińskiej. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę układu nerwowego, elastyczność skóry i odżywienie tkanki mięśniowej. Efektem jest naturalny lifting twarzy oraz ogólne rozluźnienie napięć

Jest to naturalna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów tj. botox czy kwas hialuronowy.

 

Masaż Kobido to zaawansowana metoda, która obejmuje wiele, złożonych technik manualnych. Dzięki temu masaż dociera w głąb skóry i oddziałuje na mięśnie i powięzi. Masaż jest kombinacją wielu tradycyjnych technik i ruchów dłoni. Warto jednak nadmienić, że masaż Kobido nie powinien wywoływać bólu. Techniki wykonywane są delikatnie ponieważ jedną z podstawowych zasad jest jak najmniejsze uszkodzenie istniejących komórek skóry. Kolejną zasadą dalekowschodniej pielęgnacji skóry jest zwiększenie krążenia, a tym samym przenoszenie zastałych płynów limfatycznych, które z czasem gromadzą się pod powierzchnią skóry, powodując zły stan zdrowi skóry i zwiotczenie tkanek skóry.

Celem masażu Kobido jest określenie kondycji skóry oraz określenie nadmiernego lub niedostatecznego napięcia mięśni oraz praca na punktach akupresurowych. Ma to doprowadzić do równowagi w skórze oraz mięśniach.Do zabiegu wykorzystywane są naturalne kremy i olejki dostosowane indywidualnie do rodzaju i zapotrzebowania skóry.

Efekty, których można się spodziewać:

poprawa konturu twarzy; podniesienie policzków; zniwelowanie opadających policzków; zmniejszenie napięcia mięśniowego i jednoczesne zredukowanie zmarszczek mimicznych oraz bruzd nosowo-wargowych; likwidacja „lwiej zmarszczki”; złagodzenie bólu głowy oraz bólu migrenowego; zmniejszenie opuchlizny; zniwelowanie worków pod oczami; podniesienie opadających powiek; eliminacja stresu; zrelaksowanie i odprężenie;zlikwidowanie sztywności twarzy; poprawa wzroku; ujędrnienie i zdrowszy wygląd skóry.

Zmiany w wyglądzie są subtelne, jednak w dłuższej perspektywie zauważalne. Z czasem twarz wygląda na bardziej wypoczętą, młodszą i odżywioną. Jednocześnie zachowujemy rysy twarzy. Zabieg jest bardzo relaksujący.

Masaż kobido Warszawa

Masaż kobido Lublin

Rytualne Obmywania Ciała - Masaż z peelingiem

2h -350pln

Przy tym masażu wykorzystuje się techniki tradycyjnego lomi, w rytm muzyki. Jest to piękna ceremonia oczyszczająca. Rozpoczyna się masażem całego ciała. W trakcie zabiegu wykorzystuje się peeling z soli, który doskonale oczyszcza ciało fizyczne oraz energetyczne.  Następnie na skórę nakłada się glinkę kosmetyczną, która ma właściwości absorpcyjne, oczyszczające i antyseptyczne. Działa wygładzająco i ujędrniająco na skórę, usuwa martwe komórki naskórka, a także ma działanie mineralizujące. Na koniec ciało jest rytualnie obmywane ciepłym wilgotnym ręcznikiem, co daje oczyszczenie fizyczne oraz energetyczne.
Po masażu można wziąć prysznic.

Masaż Autorski - Zmysłowe ukojenie

2 godz. - 450pln

Jest to Ceremonia zjednoczenia ciała i duszy.
Prowadzi do odnalezienia i doświadczenia naszej boskiej doskonałości.
Masaż Zmysłowe ukojenie jest harmonijnym i pełnym połączeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością i boskości z fizycznością.
Ta praktyka jest uhonorowaniem ciała, duszy i zmysłów.
Masaż ten niesamowicie otwiera i pomaga zaakceptować swą istotę taką jaka jest.
Odbywa się w bezpiecznej przestrzeni błogości.
Niezwykle otwiera czakrę serca-pomaga poczuć w sobie bezwarunkową miłość.
Masaż ten obejmuje całe ciało z wyjątkiem okolic intymnych. Polega na delikatnym rozluźniającym dotyku, pobudzającym zmysły.
Aktywując energię życiową rozprowadza się ja po całym ciele, ukazując inny wymiar odczuwania doznań.

 

Najważniejsze korzyści płynące z masażu Zmysłowe Ukojenie:

Uwalnia napięcia i stres, likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości, głęboko relaksuje i rozluźnia ciało, otwiera i wznosi energię, wyzwala wewnętrzną moc i siłę, otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało , otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym, uzdrawia emocjonalność, uzdrawia seksualność, uczy kochać siebie, wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem, wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem, wspomaga uzdrowienia relacji z bliskimi, pomaga w podejmowaniu decyzji, uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców, otwiera na życie w miłości.

Ceremonia Masażu:

Każda sesja poprzedzona jest rozmową terapeutyczną. Kolejnym elementem jest medytacja prowadzona aktywująca centra energetyczne w ciele (czakry) , by ułatwić przepływ energii.

Podczas masażu ciało jest namaszczane ciepłym, naturalnym olejem z aromatycznymi esencjami i masowane według przebiegu połączeń energetycznych i ruchu energii w ciele. Nie jest więc tradycyjnie rozumianym masażem relaksacyjnym, a techniką prowadzenia energii, transportowania jej i rozprowadzania na całe ciało w harmonii i całkowitym balansie. Taki masaż rozpuszcza wszelkie blokady, otwiera serce, bardzo głęboko wycisza i daje poczucie niezwykłej, głębokiej przyjemności.

Ta głęboka zmysłowość jest poprzedzona energetycznym oczyszczeniem, harmonizacją czakramów, nauką głębokiego relaksu, prawidłowego oddechu i otwarciem połączeń energetycznych w ciele, by wzmocnić odczuwanie, podnieść energię, wrażliwość, zmysłowość, miłość i jak najpełniej przyjąć dary masażu. Najpełniejsze doświadczenie wewnętrznej głębi i transformacji jest osiągane, gdy osoba masowana całkowicie odda się w moje ręce i w pełni otworzy się na przyjmowanie i otrzymywanie.

Zachęcam do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie lub raz w miesiącu.

masaz-tantryczny-warszawa

Masaże Yin Yang- cudowne masaże na cztery ręce

Zapraszamy na masaże wykonywane przez cztery kochające dłonie.

Yin i Yang- energie żeńskia I męska łączą się w jedność.
Każdy z nas ma w sobie te energie. Kiedy są zrównoważone, możemy osiagać najważniejsze dla nas cele, spełniać marzenia oraz żyć w pomyślności, szczęściu i lekkości.
Zbalansowane energie Yin Yang mają nieskończony potencjał kreacji.

Masaż wykonywany przez dwie istoty – kobietę I mężczyznę przynosi niesamowite efekty. Równoważy pierwiastki żeńskiej i męskiej energii u osoby masowanej.
Pomaga pozbyć się negatywnych emocji, blokad i ograniczających przekonań oraz przywraca radość życia. Ten wyjątkowy masaż wprowadza w stan głębokiej relaksacji i odprężenia.
Zabiegu tego nie da się porównać z żadnym innym masażem, gdyż w każdym momencie jego trwania na ciało osoby masowanej oddziałuje znacznie większa liczba pozytywnych, relaksujących bodźców.

Masaże Yin Yang dla jednej osoby:

Lomi Lomi – 1,5 godz. 450 pln
Masaż Zmysłowe Ukojenie – 2 godz. 600 pln
Loving Hands – 2 godz. 550 pln ( indywidualny dobór przebiegu spotkania )

Masaże Yin Yang dla pary:

Lomi Lomi – 1,5 godz. 550 pln
Masaż Zmysłowe Ukojenie – 2,5 godz. 700 pln
Loving Hands – 2 godz. 600 pln ( indywidualny dobór przebiegu spotkania )

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą zabiegów wykonywanych przez Krzysztofa Lottig

Dodatkowe informacje :

  • Warto korzystać z masaży regularnie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Wskazane jest przyjmowanie masaży średnio co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu.
    Aczkolwiek nawet masaż wykonany jednorazowo również ma pozytywne właściwości.
  • Aby zarezerwować dogodny termin spotkania proszę wejść w zakładkę Kontakt lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.
  • Po ustaleniu terminu należy potwierdzić rezerwację poprzez wpłatę ustalonej zaliczki na nr konta podany w mailu.
  • Proszę przybyć punktualnie na umówioną sesję. W gabinecie nie ma poczekalni.
  • Jeżeli wydarzy się nieoczekiwana sytuacja i nie będę mogli państwo skorzystać z masażu proszę o informację najpóźniej 5 dni przed umówionym zabiegiem. Wówczas zaliczka zostanie zwrócona.
  • Jeśli odwołają państwo wizytę później niż 5 dni przed zabiegiem lub w ostatniej chwili- niestety zaliczka nie zostanie zwrócona.
  • W przypadku odwołania wizyty w ciągu 24h od dnia spotkania, klient zobowiązany jest do opłacenia 100% kwoty za zabieg.
  • Na życzenie klienta wystawiam fakturę jako dowód wykonania usługi.

 

Zapraszam serdecznie

Aka Balance

Sylwia Mąka

Top