Zapraszamy do doświadczenia głębokiego relaksu i odreagowania stresu w trakcie seansów relaksacyjnych Soundlove Medicine.
Jest to unikalne doznanie artystyczne oraz naturalna terapia wspierająca zdrowie i dobre samopoczucie.

To wydarzenie jest niesamowitą okazją do doświadczenia głębokiego relaksu,
uwolnienia napięć z ciała oraz wyciszenia umysłu, budząc tym samym własną MOC!
To najpiękniejsza podróż w jaką możemy się udać, poprzez Ruch, Dźwięk, Oddech – do naszego wnętrza.

Zapraszamy do muzycznego satsangu z jedynym prawdziwym nauczycielem / uzdrowicielem w Tobie.

…Większość pradawnych kultur wykorzystywała moc dźwięku i światła w uzdrawianiu. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach odkryliśmy na nowo ten potencjał. DŹWIĘK o określonych częstotliwościach wywiera zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne. Światło rozświetla ścieżkę naszej duszy. RUCH i ODDECH są cennymi nauczycielami którzy sprowadzają nas do Tu i Teraz…


Spotkamy się w bezpiecznej i miłej sercu przestrzeni pozytywnych wibracji podczas 4-godzinnego seansu, który składa się z kilku etapów:

  • Krąg otwierający
  • Medytacja aktywna
  • Praktyka oddechowa
  • Koncert ( SoundHealing )
  • Om Chanting
  • Krąg zamykający

The Alchemy of Being

Nasze spotkanie rozpoczniemy i zakończymy siadając wspólnie w kręgu, który daje możliwość usłyszenia siebie na głębszym poziomie, skontaktowania się ze swoimi głębokimi pragnieniami i tęsknotami.
Bycie sobą, bez żadnych masek pozwala zrzucić balast trudnych emocji i poczuć się lżejszym.

Poprzez medytację aktywną ( Psychosomatyka: Bioenergetyka Lowena, Osho, Gimnastyka Słowiańska ) oraz praktykę oddechową W.Hofa stworzymy bezpieczną przestrzeń na wyrażenie tego, co istnieje głęboko w nas. Uwolnimy napięcia z ciała, oczyścimy umysł, aby odnaleźć się w ciszy.

Kolejnym etapem będzie koncert o charakterze relaksacyjno-medytacyjnym przy dźwiękach o naturalnych częstotliwościach 432Hz, Solfeggio, które pomogą nam zintegrować dotychczasowe doświadczenia oraz zrównoważyć przepływającą energię.

Z pomocą cudownych instrumentów tj. Hangi, lira i czakralne misy kryształowe, kamertony, rury planetarne, dzwonki – dzwoneczki, gong, misy tybetańskie, bębny szamańskie, shruti box, didgeridoo, gitary, charango etc. przeniesiemy się w kojącą przestrzeń, otuleni harmonijnymi wibracjami.

Skierujemy się do serca, na lądy starożytnej Atlantydy, do Nepalu i Amazońskiej Dżungli, w otchłanie oceanów, po tęczy dźwięków daleko w odległe przestrzenie kosmiczne.
Do początku i samego kresu świadomości.
Z psychodelicznego chaosu porządku ku dynamicznej spokojnej ciszy.

W finale naszego spotkania wspólnie śpiewamy kosmiczny dźwięk OM by w ten sposób przekazywać uzdrawiające wsparcie dla Matki Ziemi, dla siebie samych i całej ludzkości.

Zakończymy w kręgu z uśmiechem, lekkością i wdzięcznością .

 

Prócz muzykoterapii dogłębnie – komórkowej doświadczymy aromaterapii, litoterapii, chromoterapii, energoterapii.

Posługując się intencją, doświadczalnie przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – bycia sobą – naszej boskiej istoty.


Przebywanie w przestrzeni tych uzdrawiających na każdym poziomie wibracji to prawdziwy dar dla siebie,
wspaniała inwestycja w przemianę.


Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie.

Zapraszamy serdecznie

Sylwia & Krzyś

 

Nadchodzące wydarzenia:

No Events are found.

No Events are found.

Top